COVID-19

Мили деца,
Времето прекарано вкъщи, е наложително да използвате за продължаване на Вашето образование – за овладяване на учебното съдържание, което Вашите учители ще Ви преподават дистанционно. Поддържайте обучителната си активност, като се упражнявате върху преподадените уроци. Ограничете максимално достъпа си до обществени места. Избягвайте физически контакт с други хора. Използвайте активно средствата за лична защита и хигиена, осигурени от Вашите семейства.
Сега трябва да пораснете,за часове,за минути!
Време е да покажете, че сте силни, добри и отговорни!. Погрижете се за всички около вас, вие може да не се разболеете, но да заразите близките си. Погрижете се това да не се случи. Нямат значение вашите срещи с приятели, съседи и съученици. Значение има само човешкият живот.
Той е прекрасен! Нека го пазим!

Уважаеми родители,
Подкрепяйте и мотивирайте децата си да се запознават редовно с учебните материали, предоставени им по различни канали от техните учители.

Помогнете ни да ги научим! Пазете се и бъдете здрави!