Ботевци с престижното III-то място на Областното състезание за Учениничеки екипи по първа помощ!
На 10 май 2019г. в района на Флората в Приморски парк БМЧК - Бургас проведе Областния кръг на XXX – то поредно състезание на Ученическите екипи по Първа помощ(УЕПП), в което ученици на възраст 12-14 години демонстрираха умения за оказване на първа помощ.
В зрелищното състезание сили премериха отбори от 10 училища от гр. Бургас и общините Карнобат и Айтос. Победители в крайното класиране станаха учениците от отбора на ОУ „Братя Миладинови“ - Бургас, а на второ и трето място се класираха съответно отборите на ОУ „Пейо Яворов“ - Бургас и СУ „Христо Ботев“ - Айтос.
